Skip links

Prowadzenie szkoleń z Zabaw Fundamentalnych

Prowadzenie szkoleń z Zabaw Fundamentalnych.

Program „Zabaw Fundamentalnych” adresowany jest do rodziców oraz opiekunów, którzy poprzez współpracę z dzieckiem chcą wspomagać jego harmonijny i wszechstronny rozwój. Zabawy FundaMentalne to niemal 400 propozycji mądrych i zabawnych, logicznie ułożonych zabaw i aktywności. Poprzez wspólną zabawę z dzieckiem rodzice mogą jednocześnie budować stabilne, bogate fundamenty rozwoju malca. Zabawy fundamentalne są bazą do prawidłowego rozwoju dziecka – zarówno ruchowego, jak i psychicznego. Ten specjalistyczny program wspomagania wszechstronnego rozwoju dziecka powstał w Wielkiej Brytanii, w wyniku wieloletnich badań dwóch ekspertów w dziedzinie edukacji: Colina Rose oraz Gordona Drydena. Celem zabaw jest rozwój umiejętności edukacyjnych, wychowawczych, psychofizycznych nauczycieli, rodziców.

Odbiorcy to około 4000 osób z całej Polski – pedagodzy, opiekunki w żłobkach, nauczyciele wychowania przedszkolnego , rodzice dzieci żłobkowych przedszkolnych.

Źródło finansowania: Zleceniodawcy, np. Żłobki Warszawskie, przed szkoły państwowe i prywatne, Urząd Miasta Słupsk, Suwalski Ośrodek Szkolenia Nauczycieli, przedszkola w Koninie, Starogardzie Gd, Płocku, Lubinie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi.

Całkowity koszt projektu: 445000 zł

Kwota dofinansowania: 40000 zł

Więcej informacji na stronie www.zabawyfundamentalne.pl